• Your cart is empty.

Фінексбанк. ДОСЬЄ.

ПАТ «»

Загальними зборами акціонерів прийнято рішення про ліквідацію ПАТ «Фінексбанк» від 22/09/2016р. за ініціативою власників.

Зареєстрований НБУ:

Голова Правління:

 

Аудитор:

 


ДО УВАГИ КРЕДИТОРІВ ПАТ «ФІНЕКСБАНК» !

21.03.2017
Із 22 березня 2017 року ліквідаційна комісіярозпочинає виплати грошових коштів кредиторам Публічного акціонерного товариства «ФІНЕКСБАНК» (далі – ПАТ «ФІНЕКСБАНК», Банк), вимоги яких були:

  • своєчасно подані до ліквідаційної комісії ПАТ «ФІНЕКСБАНК» згідно з повідомленням про ліквідацію Банку за рішенням його власників, надрукованим в газеті «Урядовий кур’єр» (№223(5843) від 26.11.2016 року) і в газеті «Голос України» (№239 (6493) від 15.12.2016 року);
  • оформлені у відповідності до вимог чинних законодавчих та нормативно-правових актів України;
  • розглянуті та акцептовані ліквідаційної комісією Банку з включенням до Реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «ФІНЕКСБАНК».

При цьому, вимоги кожної черги задовольняються після повного задоволення вимог кредиторів попередньої черги.

У зв’язку з відсутністю станом на 22 березня 2017 року акцептованих вимог кредиторів Банку першої — третьої черг задоволення, ліквідаційна комісія розпочинає виплати грошових коштів кредиторам ПАТ «ФІНЕКСБАНК» четвертої черги задоволення.

Для отримання виплат за акцептованими ліквідаційною комісією грошовими вимогами кредитори ПАТ «ФІНЕКСБАНК» можуть звертатись з паспортом та документом, виданим податковим органом про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) до Головного офісу Банку за адресою: 03038, м. Київ, вул. Миколи Грінченка, 4, літ.Б.

Виплати грошових коштів кредиторам за акцептованими вимогами здійснюватимуться шляхом безготівкового розрахунку за реквізитами, що визначені/вказані кредитором письмово у відповідному листі/зверненні/заяві на адресу Голови ліквідаційної комісії Банку. Виплати готівкою через касу Банку здійснюватимуться виключно для розрахунків із кредиторами — фізичними особами з обов’язковим врахуванням діючих обмежень – встановленої  Національним банком України  граничної суми розрахун­ків  готівкою – в розмірі 50 000 (п’ятдесят тисяч) гривень  протягом одного дня.

Виплати кредиторам здійснюються виключно в розмірі акцептованої ліквідаційною комісією Банку грошової вимоги кредитора (без обмежень по сумі).

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до ліквідаційної комісії Банку копії: паспорту та документа, виданого податковим органом про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Довідкова інформація за телефоном Банку: (44) 490-77-22.

Джерело: сайт банку

Дані фінансової звітності банку, складеної згідно з МСФЗ (якщо не сказано інше).

Роздрукувати цю статтю Роздрукувати цю статтю

Tags:

Коментарів немає

Залишити відгук

Пошук