• Your cart is empty.

Делойт Росія призупинили членство в Аудиторській палаті

nastol-com-ua-6512

За інформацією Коммерсант.ru, аудиторській компанії Делойт у Російській Федерації на 30 днів зупинили Членство компанії в Саморегулюючій організації (СРО) аудиторів «Аудиторська палата Росії». Як наслідок, компанія не може укладати нові договори з клієнтами.

Такі санкції були введені зі сторони Федеральної служби фінансово-бюджетного нагляду. 

Причини санкцій не розкриваються. Таким чином, оцінити фактичну ситуацію та всі ризики для компанії і її клієнтів, важко.

Про завершення перевірки аудиторської компанії Делойт, результатом якої стало винесення вердикту про призупинення членства, Коммерсант.ru повідомили джерела на російському ринку аудиту.

У Федеральному казначействі (підконтрольна якому Федеральна служба фінансово-бюджетного нагляду проводить, зокрема, перевірки аудиторських компаній, які надавали послуги державним корпораціям, банкам, НПФ і т.д.), це підтвердили.

З пояснень прес-служби Делойт у РФ, Федеральне казначейство провело позапланову перевірку щодо аудиту фінансової звітності колишнього клієнта за 2014 рік. Казначейство направило припис в Аудиторську палату Росії.

В компанії Делойт відповідають, що ще не отримали повідомлення про призупинення членства в Аудиторській палаті. У Аудиторській палаті відмовились коментувати ситуацію.

 

Серед причин, коли призупиняють членство, вказуються загальні фрази про порушення законодавства, кодексу етики аудиторів і правил незалежності. Також причиною може бути підпис аудиторського висновку невповноваженою особою, тобто, особою, яка не має атестату аудитора для підпису висновків.

В компанії Делойт не очікують суттєвого впливу на операційну діяльність і взаємовідносини з клієнтами.

 

Серед клієнтів Делойт Росія на фінансовому ринку – банк «Юнікредит», ОТП банк, МТС-банк, банк Зеніт та інші.

Джерело: http://kommersant.ru/doc/3113536?utm_source=kommersant&utm_medium=finance&utm_campaign=four

Роздрукувати цю статтю Роздрукувати цю статтю

Tags: ,

Коментарів немає

Залишити відгук

Пошук