• Your cart is empty.

Італійський Приватбанк закривають через відмивання грошей

Банк Італії заявив про початок процедури закриття італійського філії латвійського AS PrivatBank (50,02% належить українському ПАТ КБ «Приватбанк») через знайдені порушення, що свідчать про відмивання грошей.

Про це повідомляє Reuters.

У Банку Італії заявили, що AS PrivatBank буде заборонено здійснювати будь-які додаткові операції в країні. Клієнтам банку дозволять вивести заощадження або перевести їх в інші банки.

За словами представників італійського Центробанку, такі заходи були прийняті після закінчення перевірки, яка проводилися в період з 16 березня по 6 квітня цього року.

«(Перевірки) показали серйозні порушення правил, які свідчать про відмивання грошей, з ризиком повторення подібних порушень», — прокоментували в Банку Італії.

«AS PrivatBank уважно вивчає всі висновки і рекомендації Банку Італії щодо операцій італійського філії і проводить власний аналіз кожного питання, на який вказав Банк Італії, і буде надавати відповідну інформацію клієнтам італійської філії та іншим контрагентам», — повідомили ЕП в прес-службі Приватбанку .

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

Роздрукувати цю статтю Роздрукувати цю статтю
Коментарів немає

Залишити відгук

Пошук