• Your cart is empty.

Моделі фінансової звітності 2016

Кращі практики складання фінансової звітності за 2016 рік. Приклади фінансової звітності та приклади перевірки повноти та відповідності розкриттів від компаній Великої четвірки — Deloitte, EY, PWC та KPMG.


Deloitte
МСФЗ в кишені — стислий формат Міжнародних стандартів фінансової звітності для тих, хто складає фінансову звітність за 2016 рік:
deloitte_ifrs-in-your-pocket-2016

Щоб не упустити нічого при складанні фінансової звітності, Делойт пропонує переглянути кожен стандарт, відповідаючи на питання, та враховуючи вимоги відповідних пунктів МСФЗ. Для користування файлом переконайтесь, що у Вас працюють налаштування (File->Options->Add-ins->Manage Excel Add-ins — GO та проставте галочки для всіх Add-ins available -> OK).
deloitte_ifrs_checklist_2016

 

KPMG
Компанія KPMG також пропонує свій варіант списку для перевірки (check list/чек ліст) у форматі .pdf.

Disclosure checklist. Guide to annual financial statements буде корисною для тих, хто складає фінансову звітність підприємств та бажає пройтись по всіх формат звітності та примітках, щоб не упустити вимоги МСФЗ актуальні для фінансової звітності 2016 року.
kpmg-checklist_fy2016

Illustrative disclosures. Guide to annual financial statements — інструкція по формах фінансової звітності та по конкретних позиціях форм для розкриття у примітках.
kpmg_illustrative_disclosures_2016

Обидві інстукції стосуються консолідованої фінансової звітності та містять вимоги МСФЗ чи зміни до МСФЗ при ранньому застосуванні (early adoption).

 

EY
Компанія Ernst&Young пропонує приклад консолідованої фінансової звітності банків за 2016 рік:
ey-good-bank-2016

Зручний формат та посилання на параграфи МСФЗ для кожної статті форм фінансової звітності.

 

PWC
Компанія пропонує МСФЗ в кишені у форматі 5 секцій:

  • Принципи бухгалтерського обліку
  • Баланс та примітки до його статей
  • Консолідована та окрема фінансова звітність
  • Інші питання (RP, CFS, Interim FSs, концесія послуг)
  • Специфіка окремих галузей (сільське господарство, видобувна промисловість).

pwc_ifrs-in-your-pocket-2016

Чи не найбільш вдалий формат та вміст прикладу консолідованої фінансової звітності для 2016 року.
Рекомендуємо для ознайомлення:
pwc_illustrative-cfs_2016


Інструкції всіх компаній містять інформацію про інші приклади фінансової звітності для першого застосування, підприємств різних галузей чи специфіку у різних країнах.

Звернемо Вашу увагу, що інструкції та будь-які інші загальні рекомендації по складанню фінансової звітності підприємств чи банків від компаній Big 4 є лише загальними прикладами та не обов’язково включатимуть всі операції та вимоги, які стосуються діяльності та звітності Вашого підприємства.

Для повного та коректного розкриття потрібно розуміти та вміти застосовувати МСФЗ, щоб максимально забезпечити надійну та достовірну інформацію для прийняття рішення стейкхолдерами підприємства.

Детальніше вимоги МСФЗ дивіться в IFRS.BASE.

Роздрукувати цю статтю Роздрукувати цю статтю

Tags:

Коментарів немає

Залишити відгук

Пошук