• Your cart is empty.

Порятунок для Deutsche Bank

Німецький уряд врятує Deutsche Bank, якщо його фінансове становище стане досить поганим. Про це сказав головний інвестиційний директор німецької фінансової транснаціональної корпорації Allianz Global Investors AG Андреас Утерман в інтерв’ю Bloomberg Television.

«Це дуже важливо для німецької економіки», — наголосив він. Німецькі чиновники намагалися закінчити розмови про потенційний порятунок для найбільшого банку країни. Так прес-секретар Ангели Меркель Штеффен Зайберт наголосив, що немає жодних підстав для спекуляцій з приводу державного фінансування для кредитора з 2 трлн.дол.США активів.

26 вересня акції Deutsche Bank втратили ще 6% від свої вартості і опустилися до 10,72 євро/акцію.

The Economist писав, що Deutsche Bank не може собі дозволити сплату великого штрафу в США. В 2015 році він втратив 7,4 млрд.дол.США. Виконавчий директор Джон Крайан призупинив виплату дивідендів і сказав власникам акцій не чекати прибутків в 2016 році. Після останнього обвалу ціни акцій банку, він вийшов на торги з чвертю бухгалтерської вартості всіх своїх активів. Цього тижня Американська федеральна корпорації страхування депозитів опублікувала дані, які свідчать, що з 10 великих банків у скруті над Deutsche Bank нависла найбільша загроза.

Джерело: dt.ua

Роздрукувати цю статтю Роздрукувати цю статтю

Tags:

Коментарів немає

Залишити відгук

Пошук