• Your cart is empty.

Співпраця Фонду МСФЗ та Світового банку

Підписано Меморандум про взаєморозуміння* між Фондом МСФЗ та Світовим банком щодо підтримки економік, що розвиваються, у застосуванні Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ/IFRS).

Світовий банк вбачає у надійній фінансовій звітності можливість доступу до фінансів, загалом стимулювання економічного росту та, як результат, скорочення рівня бідності. Фонд МСФЗ також наголошує на прямому зв’язку якості фінансової звітності та рівні розвитку країни.

Світовий банк багато років працює з донорськими організаціями з метою заохотити застосування МСФЗ у країнах, що розвиваються, в частині програми підтримки створення відкритих та прозорих фінансових систем. Зокрема, за співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ/IMF) Світовий банк готує Звіти про дотримання стандартів та кодів щодо обліку та аудиту із застосуванням МСФЗ (Reports on the Observance of Standards and Codes (ROSC) on Accounting and Auditing using IFRS Standards) як показник для фінансової звітності.

 

Меморандум про взаєморозуміння (MoU) містить ряд пріоритетів, на які організації будуть орієнтуватись у найближчі кілька років:

  • Розробка навчальних програм (он-лайн та оф-лайн): мають на меті нарощування потенціалу та розуміння МСФЗ, в тому числі МСФЗ для МСП (SME), а також матеріалів для їх впровадження.
  • Формування програм для надання готових рішень для проектів у окремих країнах чи регіонах.
  • Кроки для країн, що розвиваються, в яких поки недостатній потенціал, брати активнішу участь у роботі Фонду МСФЗ.

 

Для впровадження Меморандуму буде сформовано координаційна група, яка проводитиме регулярні зустрічі.

Наступні кроки будуть визначені у листопаді 2017 року.

Текст Меморандуму про взаєморозуміння можна завантажити тут.


 

IFRS Foundation / Фонд МСФЗ — некомерційна організація, створена у 2001 році. Офіси Фонду знаходяться в Лондоні та Токіо.
IASB є незалежним органом Фонду МСФЗ, який відповідає за олзробку та публікацію МСФЗ.

* Memorandum of Understanding (MoU) — Меморандум про взаєморозуміння. Дата підписання: 12/05/2017р.


Джерело: ifrs.org

Роздрукувати цю статтю Роздрукувати цю статтю
Коментарів немає

Залишити відгук

Пошук