• Your cart is empty.

Платний контент

Доступ

STAKEHOLDER розрахований в першу чергу на відповідальних за складання фінансової звітності та аудиторів. Ми хочемо зробити Ваше життя простішим. Використовуйте свій час ефективно, а ми Вам в цьому допоможемо.

Хто пише контент? Виключно експерти з обліку та звітності згідно МСФЗ, нагляду банків та аудиту.

Переглянути на прикладі ДЕМО-версії для Інвестиційної нерухомості.

ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

  1. Зареєструйтесь. Дані при реєстрації важливі, щоб ми сформували на порталі спільноту за інтересами. Всі зареєстровані користувачі зможуть спілкуватись на Форумі, а також брати участь у конференціях та зустрічах, які проводитиме STAKEHOLDER. Дані, внесені при реєстрації, будуть відомі лише адміністратору сайту та не можуть передаватись третім сторонам.
  2. Для зареєстрованих користувачів, увійдіть у свій кабінет — Login.

Для отримання доступу до інформації на сайті, Вам потрібно підписатись на обраний пакет або окремо купляти Платні публікації.

 

ДЛЯ БАНКІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ

Ви можете надати доступ своїм працівникам, які займаються бухгалтерським обліком, фінансовою, управлінською чи податковою звітністю, методологією обліку та звітності, аналізом даних банків. Ми створюємо під кожного працівника індивідуальний доступ та виславляємо Вам рахунок для оплати.

Напишіть нам на www.www.stakeholder.com.ua@outlook.com або зателефонуйте +38 (095) 005 2696. Розкажіть, що потрібно Вашим працівникам, і ми знайдемо для вас рішення.

Пакет «КЕРІВНИК»

  • bEXPERT**
  • ФОРУМ
  • Платні публікації

** містить цифри та матеріали для керівників.

Формат даних можна змінити на Ваш запит.

Детальніше по даних STAKEHOLDER.com.ua

База вимог МСФЗ в розрізі статей фінансової звітності, принципів обліку та звітності окремих категорій операцій та періодичної фінансової звітності.

Вимоги МСФЗ подані в першу чергу для зручного користування експертами з МСФЗ. Але.

Ми розраховуємо, що базою будуть користуватись керівники (CFO, CEO, директори інших департаментів), яким не потрібно вниками в деталі бухгалтерії та звітності чи збирати експертів і витрачати час на зустрічі і обговорення, але важливо зрозуміти, який ефект на бізнес від того чи іншого стандарту або зміни до стандарту. Просто і по суті.

Розділи в базі містять посилання на пов’язані статті чи на додаткові Платні публікації, до яких у підписників пакету «КЕРІВНИК» буде доступ.

Підписники пакету «ЕКСПЕРТ» та інші зареєстровані користувачі зможуть купляти Платні публікації окремо, одразу оплачуючи он-лайн. Файл з платним контентом прийде на вказаний Вами при реєстрації e-mail одразу після оплати.

 

Для отримання презентації для кращого розуміння вмісту бази bEXPERT, напишіть нам на

www.www.stakeholder.com.ua@outlook.com або телефонуйте за номером +38 (095) 005 2696.

Ми хочемо, щоб Ви спілкувались зі своїми колегами і знаходили для себе відповіді.

Кожен форум – це конкретна тема і свого роду клуб по конкретній проблемі чи питанню.

Тут лише ті, хто в темі.

Платні публікації містять інформацію, яку Ви можете придбати, оплативши он-лайн.

Файл буде відправлений автоматично на e-mail, який Ви вказали при реєстрації.

ОПЛАТА

Оплата здійснюється через LiqPay та інтернет-еквайринг АТ «Райффайзен Банк Аваль». Ви можете бути впевнені в безпеці використання Ваших даних при он-лайн оплаті. Ми використовуємо метод Verified by Visa.

Способи оплати

 

 

Verified by Visa — це новий сервіс, що дозволяє проводити розрахунки в Інтернет з більшою конфіденційністю.

Шляхом простої процедури перевірки Verified by Visa виконує Вашу ідентифікацію, як утримувача картки, при оплаті в Інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі. Кожний утримувач картки Visa може скористатися цією зручною послугою.

Крім того, користуватися Verified by Visa дуже просто. Вам необхідно один раз зареєструвати Вашу картку і створити власний пароль для її захисту. Після цього, при проведенні оплати в Інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, буде з’являтися вікно Verified by Visa. Просто введіть Ваш пароль та натисніть «Підтверджую». Ваша особистість перевірена і купівля — захищена.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої карти, а також для отримання більш детальної інформації, зв’яжіться з банком-емітентом Вашої карти або відвідайте сторінку https://usa.visa.com/personal/security/vbv/index.html.

MasterCard® SecureCode™ — це новий сервіс від MasterCard та Вашого видавця платіжної карти, що забезпечує більшу конфіденційність при купівлях в Інтернет. Нема необхідності для нової MasterCard чи Maestro® карти. Ви вибираєте свій персональний MasterCard SecureCode і жодне з торгових чи сервісних підприємств не буде мати до нього доступу. Особистий код забезпечує додатковий захист від несанкціонованого використання Вашої кредитної чи дебетної картки при здійсненні покупок в Інтернет-магазинах.

Кожний раз при оплаті через Інтернет картко MasterCard чи Maestro, з’являється спеціальне вікно, що ініціюється Вашим банком-емітентом, яке запрошує до вводу Вашого особистого SecureCode, аналогічно до PIN коду при використанні банкомату. Ваш банк-емітент в лічені секунди підтверджує Вашу ідентичність і дозволяє завершити купівлю.

Щоб дізнатися більше про технологію MasterCard SecureCode , відвідайте: http://www.mastercardsecurecode.com

Важливо

  • Зверніть увагу! При оплаті банківськими картами, в залежності від виду Вашої карти і банку-емітента, можуть бути введені обмеження на суму зняття коштів і кількість операцій.
  • Обов’язково уточніть у банка (власника вашої карти), чи є у вас які-небудь обмеження (ліміти) при оплаті через Інтернет. Якщо так, то Вам необхідно телефонувати в банк та зняти ліміт на визначений час та суму, щоб здійснити оплату.
  • Платіж здійснюється з будь-яких карт Visa або Mastercard, відкритих для оплати в Інтернеті.

Якщо платіж не проходить

Оплатити послугу можна тільки тоді, коли введені всі дані карти.

Оплата може не відбутися, якщо: на картці недостатньо коштів; картка не відкрита для платежів в Інтернеті (потрібно уточнювати в банку-емітенті); невірно введені реквізити картки/невірно введено 3d-secure пароль.

 

У разі виникнення питань при оплаті, пишіть нам на www.www.stakeholder.com.ua@outlook.com з темою «Оплата».

Пошук