• Your cart is empty.

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності STAKEHOLDER.com.ua

 
Адміністрація сайту STAKEHOLDER.com.ua визнає важливість конфіденційності особистої інформації відвідувачів сайту.
Ми прагнемо об’єднати на нашому ресурсі зацікавлених сторін з банківського сектору. Для погодження реєстрації користувачів Адміністрація керується особистими даними, які Ви вказуєте.
Для отримання доступу до платного контенту, а також для доступу до Форуму, Вам необхідно зареєструватись. Дані, які Ви вносите не будуть ніяким чином використовуватись для комерційних чи некомерційних цілей, окрім пов’язаних зі STAKEHOLDER або таких, що вимагаються чинним законодавством.
Ми прагнемо забезпечити Вам відповідне професійне коло для спілкування.
Ця сторінка містить дані про те, яку інформацію ми отримуємо і збираємо, коли Ви користуєтесь сайтом STAKEHOLDER.com.ua. Ми сподіваємося, що ці відомості допоможуть Вам приймати усвідомлені рішення щодо наданої нам особистої інформації.
Ми сподіваємося, що ці відомості допоможуть Вам приймати усвідомлені рішення щодо наданої нам особистої інформації.
Дана Політика конфіденційності поширюється тільки на STAKEHOLDER.com.ua і на інформацію, зібрану нашим сайтом та за його посередництвом. Вона не поширюється ні на які інші сайти і не застосовна до веб-сайтів третіх осіб, з яких можуть робитися посилання на STAKEHOLDER.com.ua.

 
Збір інформації, її використання
STAKEHOLDER.com.ua збирає тільки особисту інформацію, яку Ви надаєте добровільно при відвідуванні або реєстрації на сайті. Поняття «особиста інформація» включає відомості, що визначають Вас як конкретну особу, наприклад, Ваше ім’я, адресу електронної пошти, посаду та компанію, в якій Ви працюєте. Реєстрація на сайті не є обов’язковою, якщо Ви бажаєте переглядати безкоштовний контент. Для отримання доступу до платного контенту та для користування Форумом, необхідно зареєструватись.
Крім того, ми використовуємо стандартні журнали обліку веб-сервера для підрахунку кількості відвідувачів і оцінки технічних можливостей нашого сайту STAKEHOLDER.com.ua. Ми використовуємо цю інформацію для того, щоб визначити, скільки людина відвідує STAKEHOLDER.com.ua, і організувати сторінки для користувачів найзручніше, забезпечити відповідність STAKEHOLDER.com.ua використовуваним браузерам і зробити зміст наших сторінок максимально корисним для наших відвідувачів. Ми записуємо відомості стосовно переміщень по STAKEHOLDER.com.ua, але не щодо окремих відвідувачів STAKEHOLDER.com.ua, тож ніяка конкретна інформація про Вас особисто не буде зберігатися або використовуватися адміністрацією сайту STAKEHOLDER.com.ua без Вашої згоди.

 
Конфіденційність і безпека
Ви можете вільно змінити і/або видалити всю Вашу особисту інформацію, а також обліковий запис в будь-який час.
Вся Ваша особиста інформація безпечно зберігається на наших серверах в зашифрованому вигляді. Ніхто не має санкціонованого доступу до вашої особистої інформації.

 
Коментарі до публікацій та дописи у форумі
Ви можете залишати свої коментарі до публікацій та дискутувати на Форумі. Будь-яка інформація, яку Ви надаєте, наприклад, нік чи справжнє ім’я, будь-яке зображення або фотографію, стає надбанням громадськості і може бути використаним у рекламних або комерційних цілях в будь-яких засобах масової інформації.
Якщо Ви зареєстровані на нашому сайті, ми можемо відстежувати і аналізувати ваші дії на ньому. Беручи участь у громадській дискусії, ви погоджуєтеся на те, що Ваші дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути включені у RSS-канали, API, і стати доступними для інших веб-сайтів за допомогою інших форматів. В результаті, надана вами інформація може з’явитись на інших веб-сайтах, блогах, та ін. Майте на увазі, що ми не несемо відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку Ви вирішили оприлюднити через цей функціонал, і Ви погоджуєтесь, що ця інформація буде вважатися такою, що була надана Вами, а не STAKEHOLDER.com.ua.

 
Зміни
STAKEHOLDER.com.ua може час від часу розширювати або змінювати цю Політику конфіденційності. Якщо будуть внесені якісь зміни, на наших сторінках буде розміщено оголошення про це. Якщо до Політики конфіденційності будуть внесені суттєві зміни, ми будемо намагатися відправити Вам повідомлення, у випадку, якщо це буде можливо.

 
Відмова від відповідальності
Пам’ятайте, передача інформації особистого характеру при відвідуванні сторонніх сайтів, навіть якщо веб-сайт містить посилання на STAKEHOLDER.com.ua або на STAKEHOLDER.com.ua є посилання на ці веб-сайти, не підпадає під дії даного документа. Адміністрація STAKEHOLDER.com.ua не несе відповідальності за дії інших веб-сайтів. Процес збору та передачі інформації особистого характеру при відвідуванні цих сайтів регламентується документом «Захист інформації особистого характеру» або аналогічним, розташованим на сайтах цих компаній.
Якщо Ви вирішили брати участь у дискусії, Ви повинні знати, що будь-яка особиста інформація, надана Вами, може бути прочитана, зібрана чи використана іншими користувачами цих послуг, і може бути використана для розсилки спам повідомлень чи для прийняття рішень третіми сторонами. Ми не несемо відповідальність за особисту інформацію, яку Ви надаєте у коментарях і не зобов’язані публікувати, видаляти або редагувати будь-який з Ваших коментарів. Для користувачів на Форумі діє своя Політика.
Якщо ви Вирішили рекомендувати будь-яку статтю з нашого сайту у Facebook/Twitter/інше, ці дії регулюються Політикою конфіденційності Facebook/Twitter/інше. Ми не відстежуємо і не зберігаємо записи цих дій.
У разі виникнення питань щодо політики конфіденційності, просимо писати нам на info@www.www.stakeholder.com.ua.

Пошук