• Your cart is empty.

Повернення через 15 років. Arthur Andersen.

Arthur_Andersen_logo

26 офісів, 16 країн, 5 континентів. З 1 березня 2017 року, колись один із Big 5, повертається на ринок аудиту та консалтингу.

Arthur Andersen відкриває офіси в Сполучених Штатах (Чикаго, Х’юстон, Нью-Йор та Сан-Франциско), Європі (Кіпр, Франція, Греція), Індія, Бразилія, Близький Схід (Саудівська Аравія, Бахрейн, Дубаї, Кувейт, Ліван, Оман, Катар), Єгипет, Індонезія та Непал.

Поки обговорюється відкриття офісів у Китаї, Канаді, Австралії, Ізраїлі, Росії та ряді країн ЄС, Азії та Південної Америки.

Як зазначив, Stéphane Laffont-Réveilhac (Глобальний партнер з управління Arthur Andersen), вони підібрали гравців високої якості, які повністю готові відповідати поточним потребам клієнтів, які орієнтуються на баченні майбутнього, при цьому зберігаючи дух та цінності фірми, яка була заснована у 1912 році в Чикаго.

З 2013 року колишні партнери та працівники Arthur Andersen працювали над побудовою нової інноваційної бізнес-моделі та стійких етичних, управлінських та юридичних норм. Фірма планує подвоїти свою присутність на ринку до кінця 2017.

 

«We have a moral responsibility of success and loyalty towards the values and Alumni, both Partners and employees, of the firm that disappeared from the business world in 2002. Arthur Andersen needs to become once again a synonym for world excellence in Professional Service”, concludes Véronique Martinez, Partner.

Роздрукувати цю статтю Роздрукувати цю статтю
Коментарів немає

Залишити відгук

Пошук